תקלות חשמל

תקלות חשמל - שמים סוף לסבל

סובלים מתקלות חשמל חוזרות ונשנות? ניתוקים? קצרים? התחשמלויות חס וחלילה? אנו מספקים שירותי איתור ותיקון תקלות חשמל בידי איש מקצוע מוסמך במהירות ובמחיר משתלם.

איקון מנורה - שגיא עבודות חשמל - חשמלאי מוסמך

הזמינו מומחה תקלות חשמל עוד היום

אם אתם סובלים מתקלות חשמל, עליכם לדעת שישנן הפרעות חשמל שעלולות להיות מסוכנות ולגרום להרס מכשירים אלקטרונים ומכשירי חשמל, התחשמלויות ואף שריפות וכוויות קשות. אל תזלזלו בתקלות חשמל! הזמינו חשמלאי מומחה לאיתור הבעיה בטלפון 050-320-3392

הפסקת חשמל אזורית

הפסקת חשמל אזורית יכולה להשפיע על גוש הבניינים, השכונה או הרובע שלכם. בדרך כלל האחריות להפסקה היא של חברת החשמל אך לפעמים יש סיבות מקומיות להפסקת חשמל כמו עבודות יזומות.

הפסקת חשמל אזורית תקרה בד"כ בעקבות מזג אוויר קיצוני שפוגע בתשתיות חשמל קריטיות כמו חוטי חשמל או עמודי חשמל. לפעמים יהיו הפסקות חשמל בעקבות צריכת יתר, לדוגמא בקיץ כשכולם מדליקים את המזגן בבת אחת כשהם חוזרים מהעבודה, או בגלל עומס על לוחות חשמל.

תוכלו להבדיל בין תקלות חשמל ביתיות להפסקת חשמל אזורית באמצעות שאילת שכנים, בדיקה ברשתות החברתיות, פנייה לחברת החשמל ובדיקת תשתיות חשמל ציבוריות כמו פנסי רחוב. 

תקלות חשמל מקומיות

תקלות חשמל מקומיות יכולות להשפיע על הבית או הבניין שלכם ולגרום להפסקות חשמל וקצרים. תקלות חשמל מקומיות יכולות להתרחש בגלל מגוון רחב מאוד של סיבות. את חלקן תוכלו לפתור לבד, בעוד אחרים ידרשו תיקון ע"י חשמלאי מוסמך.

אם בדקתם אצל שכניכם וקבעתם כי הבעיה משפיעה על ביתכם בלבד, ישנם כמה דברים שתוכלו לעשות.

מה לעשות בזמן הפסקת חשמל או האפלה

בדקו את מתג הבטיחות שלך

זה המקום הראשון בו צריך להתחיל. אם אכן הפסקת החשמל נוצרה על ידי מתג הבטיחות, המשמעות היא שהתגלה התקן או מכשיר פגום במעגל החשמלי של ביתך. הדרך היחידה לזהות את האשם היא לנתק את כל המכשירים, להרים את מתג הבטיחות ולחבר אותם אחד אחד. המכשיר שיגרום לחשמל לקפוץ שוב הוא האשם בהפסקת החשמל.

לא מצליחים לזהות את המכשיר הפגום?

אם אתם בטוחים שבדקתם את כל מכשירי החשמל ועדיין יש תקלות חשמל, הדבר עשוי להצביע על בעיה בחיווט.

עכשיו זה הזמן להתקשר לחשמלאי חירום.

מתג הבטיחות שלך נמצא כדי לאתר תקלות חשמל ולהגן עליך מפני בעיות. אם הוא ממשיך לנתק את הבית שלך מהחשמל, כנראה שיש תקלות חשמל רציניות שחשוב לתקן בהקדם האפשרי. עבור תיקוני חשמל התקשר עכשיו להזמנת חשמלאי עד הבית.

שאלות ותשובות תקלות חשמל

התשובה החד משמעית היא לא. חשמלאי מוסמך בלבד רשאי לטפל בתקלות חשמל. חשמל הוא עניין מסוכן. טיפול שאינו מקצועי ואינו עומד בכל נהלי הזהירות המחמירים עלול לעלות בחיי אדם שלכם או של היקרים שלכם. אל תקחו סיכונים.

התופעה הזו עשויה לנבוע מחלוקה לא מאוזנת בין הפאזות, מכך שהמפסק אינו תקין, או מצריכת חשמל גבוהה המצריכה מעבר ללוח חשמל תלת פאזי או הגדלת זרם החשמל. חשמלאי מוסמך יאבחן את הסיבה לתופעה ויטפל בהתאם.

בהחלט, קפיצות מפסקים רבות עלולות לגרום לאי סדירות במתח החשמל, ובנוסף, עלולות לגרום לנזקים למכשירי החשמל בבית , שהרי קפיצה פתאומית במערכת החשמל מפסיקה את פעילות החשמל באופן לא מבוקר. לכן מומלץ לטפל בקפיצות מפסקים בהקדם, ולהתקין מגיני ברקים על מכשירי חשמל יקרים.