שעון שבת ללוח חשמל

שעון שבת ללוח חשמל

שעון שבת ללוח החשמל זו המצאה גאונית של מיטב המוחות היהודים: טכנולוגיה פשוטה אך גאונית לכיבוי והדלקת חשמל באופן אוטומטי בשעות ובזמנים שנוחים לכם. לחלקן שעון שבת הוא משהו ששומעים עליו בחגים או אצל מכרים רחוקים, אך להרבה משפחות מדובר על מוצר בסיסי שנמצא בכל בית, ומשמש את דיירי הבית באופן יומיומי. מעוניין בהתקנת שעון שבת ללוח החשמל? הגעתם למקום הנכון!

איקון מנורה - שגיא עבודות חשמל - חשמלאי מוסמך

שעון שבת ללוח החשמל - לא רק לדתיים

דתיים רבים משתמשים בשעון שבת ללוח החשמל כדי לכבות ולהדליק חשמל באופן אוטומטי בשבתות וחגים. אולם יש כל כך הרבה יותר שאפשר לעשות עם שעון השבת!

להרחיק גנבים מבית ריק

עוזבים את הבית לחופשה של שבועיים – שלושה? למה להקל לגנבים את החיים? 

אם אתם משאירים שעון שבת שמדליק ומכבה אורות באופן ספונטני – אף אחד לא צריך לדעת שעזבתם את הבית!

לעומת זאת, כאשר גנבים רואים בתים סגורים ומוגפים ומבחינתם – מבחינתם, זוהי הזמנה חמה להיכנס ולקחת את הרכוש שלכם.

לשלוט בחשמל בכל מקום ובכל שעה!

מכירים את זה שאתם מתחננים לילדים המתבגרים שלכם לכבות את האורות / מזגן / מחשב כשהם הולכים לישון – והם פשוט שוכחים? לא עוד! שימו שעון שבת שידאג לכיבוי של כל החשמל בלילה כדי לחסוך לכם זמן ולסייע בקביעת שעת לילה נורמלית לילדים המתבגרים שלכם.

לא רק לילדים אין תמיד כח לכבות את האורות – גם אתם לפעמים עייפים מדי! אם אתם שוכחים לכבות מכשירי חשמל ואורות כשאתם הולכים לישון, שעון שבת ללוח החשמל יכול לסייע לכם לחסוך בהוצאות חשמל כבדות. 

כיצד מתקינים שעון שבת ללוח חשמל?

התקנת שעון שבת ללוח חשמל תמיד תתבצע ע"י חשמלאי מוסמך (אל תנסו את זה לבד – זה מסוכן!). ההתקנה אינה לוקחת זמן רב וניתן להתחיל להשתמש בשעון שבת מרגע סיום ההתקנה.

התקנת שעון שבת ללוח חשמל – מחיר

זה לא משנה כמה עולה שעון שבת – כי אתם תחסכו בהוצאות חשמל יותר מהעלות של ההתקנה! שעון שבת מאפשר לכם לקצץ בעלויות החשמל, לסדר את החיים שלכם סביב לו"ז ברור ולהגביר את איכות החיים שלכם (כמה כיף לחזור לבית שקורר חצי שעה לפני שהגעתם באמצעות מזגן שהופעל באופן אוטומטי… מממ…)

הזמינו עוד היום את המומחים שלנו להתקנת שעון שבת לוח חשמל ותיהנו משירות מקצועי, מחירים מעולים, יחס אישי ופתרונות חשמל מפתיעים בהתאמה אישית, על ידי חשמלאי מוסמך.

איקון מנורה - שגיא עבודות חשמל - חשמלאי מוסמך