התקנת שקע תלת פאזי

התקנת שקע תלת פאזי - רק אצלנו!

זקוקים להתקנת שקע תלת פאזי? הגעתם למקום הנכון!

שקע תלת פאזי הוא שקע מיוחד המאפשר לאנשים להגביר את הכח החשמלי של הבית פי שלושה כך שגם בהפעלת מספר מכשירים חשמליים יחד כמו מזגן, מכונת כביסה, מכונת ייבוש וכו' – החשמל לא יקפוץ. שקע תלת פאזי מורכב על לוח החשמל ומשפיע על ספיקת החשמל בכל הבית / הבניין.

איקון מנורה - שגיא עבודות חשמל - חשמלאי מוסמך

כיצד מתקינים שקע תלת פאזי?

רק חשמלאים מוסמכים יכולים להתקין שקע תלת פאזי. אולם כדי שתוכלו להזמין חשמלאים מוסמכים להתקנת שקע תלת פאזי, תצטרכו קודם לקבל אישור מחברת החשמל להתקין שקע תלת פאזי. השגת האישור יכולה להיעשות באופן עצמאי על ידכם או דרכינו.

לאחר השגת האישור, נשלח מתקין מוסמך בעל ניסיון רב בהתקנת שקעי חשמל והתקנת שקעי תלת – פאזים כדי לשדרג את לוח החשמל הביתי. אם אתם גרים בבניין, תצטרכו לגייס את ועד הבניין לאשר את ההתקנה.

לאחר התקנת השקע, חברת החשמל תשלח מפקח מטעמה שיבדוק שהחיבור נעשה עפ"י התקנות ואינו מהווה סכנה לאף אחד מדיירי הבית. לאחר הבדיקה, תחבר חברת החשמל את הבית או הבניין שלכם לתלת פאזי – ותאפשר לכם ליהנות מכח חשמלי חזק פי שלושה מהכח שהיה לכם עד עתה!

הפכו את ביתכם ליעיל יותר!

אם אתם סובלים מנפילות חשמל והתנתקויות – שקע תלת פאזי הוא בדיוק מה שאתם צריכים. 

אנו בשגיא עבודות חשמל מציעים שירותי התקנת שקע תלת פאזי בידי מומחים מנוסים עם הכשרה מיוחדת בהתקנת שקע תלת פאזי. עבודתם של החשמלאים שלנו מאפשרת לכם ליהנות מתפקוד מלא של כל מכשירי החשמל שלכם – בלי קצרים ובלי התנתקויות.

הרימו טלפון או השאירו פרטי התקשרות ואנו נשמח לשוחח איתכם ולהסביר לכם את כל שלבי העבודה בהתקנת שקע תלת פאזי. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שלב של הדרך ולספק לכם שירות מקצועי, אישי ויעיל.

למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום.

איקון מנורה - שגיא עבודות חשמל - חשמלאי מוסמך