התקנת שקע חשמל

התקנת שקע חשמל

אין ספק שחשמל יכול להיות מסוכן, עם השלכות שעלולות להיות מזעזעות אם הדברים משתבשים. רוב האנשים יודעים שתיקוני חשמל ביתיים דורשים איש מקצוע, אך רבים עוד חושבים שהתקנת שקע חשמל אינו מסוכן באותה מידה וניתן לעשות זאת לבד. 

אנו מבינים שלפעמים אתם רוצים לחסוך כסף היכן שאפשר, אך כשזה מגיע להתקנת שקע חשמלי – אנו ממליצים לכם לתת לאנשי המקצוע לטפל בזה.

איקון מנורה - שגיא עבודות חשמל - חשמלאי מוסמך

התקנת שקע חשמלי - מה כבר יכול להשתבש?

יכול להיות שאתם שואלים את עצמכם “מה כבר יכול להשתבש? יש מליון סרטונים ביוטיוב שמראים איך לעשות את זה?” אך האמת היא שבהתקנת שקע חשמל או בתיקון דוד מקצר ללא איש מקצוע – הרבה יכול להשתבש:

ראשית, אנשים מסוימים שוכחים או לא יודעים כיצד לכבות את זרם החשמל. כמובן שאם זורם חשמל, כל מגע בחוטיםחשופים עלול לגרום להתחשמלות כואבת ואף קטלנית. לעתים קרובות טכנאים נושאים מד מתח כדי לבדוק פעמיים שהשקע כבוי לפני שהם מתחילים לעבוד – רק כדי להיות בטוחים.

שנית, רבים ממקמים את השקע החדש בצורה לא מחושבת ואף מסוכנת. חשמלאים מומחים יידעו להרחיק שקע חשמלי ממקור מים ולחות ולהתקין אותו מחוץ להישג ידם של ילדים קטנים. 

שלישית, למרות סרטוני היוטיוב, התקנת שקע חשמלי אינה משימה פשוטה. ההתקנה כוללת חיווט סבוך, חיתוך בקיר, ובדיקת בטיחות לשקע החדש. בנוסף, חשוב לבדוק שמתח החשמל מגיע כרצוי ואינו גבוה / נמוך מדי.

חשמלאי מוסמך ישמור על ביטחות

פרויקטים חשמליים של “עשה זאת בעצמך” ידועים לשמצה במסוכנות הגבוהה שלהם. הם נעשים על ידי אנשים שלא למדו את בדיקות הבטיחות שיש לבצע לאחר כל התקנה או העברת שקע. חשמלאים מוסמכים מבטיחים את בטיחות השקע שלך – וכך מונעים שריפות או פגיעה בחיווט החשמלי של שאר הנכס.

חשמלאי מוסמך מכיר מערכות חשמל

חשמלאים מאומנים מכירים את התקנות הנוקשות של חברת החשמל ומשרדי הממשלה האמונים על בטיחות בבתים ויבטיחו שהחשמל שלכם יעמוד בתקנות אלה.

חשמלאי מוסמך כמו שגיא מערכות חשמל הם בעלי ניסיון של שנים בתחום ויודעים בדיוק מה לחפש כאשר הם מבצעים התקנת שקע. לעתים קרובות, בעיות בלוח החשמל מתחילות הרבה לפני שתוכלו לראות אותן – כך שחשמלאים יקבעו האם יש צורך בעבודה אחרת בעת ביצוע התקנת השקע, כגון עדכון החיווט או התקנת מעגל או מפסק חדש. זה לא רק חוסך לך כסף על ידי דמי קריאה אחת בלבד אלא גם שומר על ביתך מפני בעיות חשמל.

איקון מנורה - שגיא עבודות חשמל - חשמלאי מוסמך