תיקוני חשמל

תיקוני חשמל

אנו מספקים שירותי תיקונים לכל סוגי המכשירים החשמליים ותשתיות החשמל.

השירות שלנו מהיר ומסופק ע”י חשמלאי מוסמך עם ניסיון רב באיתור ותיקון תקלות. בנוסף, אנו מספקים חלקי חילוף במחירים נוחים לכל כיס.

איקון מנורה - שגיא עבודות חשמל - חשמלאי מוסמך

4 סיבות להשאיר תיקוני חשמל למקצוענים

חשמל הוא אחד ממקורות האנרגיה המועילים ביותר, אך גם המסוכנים ביותר, שאנו משתמשים בהם באופן קבוע. עדיף להשאיר לאנשי מקצוע את מרבית תיקוני החשמל, במיוחד כאלה המערבים טיפול בחיווט לוחות חשמל ותשתיות. בפוסט זה ניתן את ארבעת הסיבות המובילות מדוע עדיף להשאיר תיקוני חשמל או תיקוני לוח חשמל מורכבים לחשמלאים מקצועיים.

סכנת התחשמלות

התחשמלות היא נדירה הרבה פחות משנדמה לכם. למרות שמרבית התחשמלויות לא נגמרות במוות, הן עדיין מסוכנות מאוד ויכולות לגרום לשורה ארוכה של נזקים, כאשר הקלים ביותר כוללים כוויות וצלקות והקשים ביותר עלולים להוביל לבעיות שרירים, כוויות פנימיות ובמקרים קשים – מוות.

חשמלאים מוסמכים מחזיקים מכשירים המבטיחים שהם לא מטפלים בחיווט “חי” וכך מורידים את רמת הסכנה באופן משמעותי. בנוסף, חשמלאים מוסמכים מחזיקים בידע רב על הולכה וכיצד להימנע מסכנת התחשמלות. 

סכנת שריפה

אנשים חסרי הכשרה תיאורטית ומעשית בחשמל ותיקוני חשמל עלולים לעשות שגיאות קריטיות שיכולות להוביל להתלקחות מסוכנת. 

כאשר נוגעים בכבלים קרירים למגע, קל לשכוח שהם מעבירים המון אנרגיה שיכול להפוך בקלות לאנרגיית חום. אפילו ניצוץ קטן הנובע מבעיות בידוד יכול לגרום להתלקחות ושריפה מסכנת חיים ורכוש. למען האמת, תקלות חשמל דורגו כגורם השני לשריפות בתים בארה”ב בין השנים 2012 ל -2016.  לכן חובה לחשוב פעמיים לפני שאתם מחליטים לנסות לעשות תיקוני חשמל בעצמכם.

ביטוח

במקרה של שריפות חשמל, חברות הביטוח הן אלה שאחראיות לכסות את הנזק שנגרם. אולם אם ניתן להוכיח שהנזק נגרם כתוצאה מרשלנות בעל הבית, ייתכן שהוא ייאבד את הכיסוי הביטוחי שלו. דבר זה נכון לא רק עבור שריפות הנגרמות בשעת התיקונים אלה גם שריפות הנגרמות בהמשך הדרך כתוצאה מתיקוני חשמל שבוצעו באופן חובבני או רשלני.

כדי להגן על עצמכם בכל מקרה, חשוב להזמין רק חשמלאים מוסמכים לעשות תיקוני חשמל בבית.

אין לכם את ההכשרה לעשות תיקוני חשמל

הסיבה האחרונה היא גם החשובה ביותר – כאשר זה מגיע לתיקוני חשמל מסובכים, אם אין לכם הכשרה מתאימה אתם עלולים לגרום לנזק משמעותי לא רק לעצמכם אלא גם לאחרים. חשמל הוא מסוכן הרבה יותר משנדמה לנו לפעמים וחשוב להתנער מהפיתוי לבצע תיקוני חשמל בעצמך כאשר אין את הכישורים והניסיון הדרושים כדי להתמודד עם העבודה.

הכשרה כחשמלאי יכולה לקחת חודשים רבים ואפילו שנים. בהכשרה לומדים מושגים בפיזיקה, עבודות חשמל, חומרים ומוליכות. היבטים רציניים העוברים במערכת החשמל בביתך דורשים תובנות של חשמלאי מוסמך לכך. יהיה זה תקלה במערכת או במכשיר, פנה תמיד לחשמלאים מורשים בכדי לבדוק ולתקן את הבעיה.