קבלן עבודות חשמל

קבלן עבודות חשמל - כל העבודות אצלנו

אנו מספקים שירותי קבלן עבודות חשמל לפרויקטים בכל הגדלים, מבתים פרטיים ועד בנייני משרדים.

השירות שלנו מהיר ומסופק ע”י קבלן עבודות חשמל מנוסה עם ניסיון רב בפרויקטים בקנה מידה גדול.

איקון מנורה - שגיא עבודות חשמל - חשמלאי מוסמך

איך לבחור קבלן עבודות חשמל?

נכנסים לפרויקט בנייה בקנה מידה גדול? אצלנו תמצאו איש מקצוע מנוסה ואחראי עם מומחיות בעבודות קבלנות, החל מרכישת חלקים ומוצרים, וכלה בחיווט ובדיקת בטיחות. 

עבודות אלה מורכבות מאוד ודורשות ניסיון בפרויקטים בקנה מידה גדול. אנו מספקים תשתית של אנשי מקצוע שיקיימו את ההתקנות בשטח ופרויקטור בעל ניסיון והמלצות שיקפיד על עמידה בזמנים, בטיחות ומחיר הוגן.

למה חשוב לבדוק את הניסיון של הקבלן?

חשמלאים מקבלים תעודת הסמכה לאחר שנים רבות של לימודים מפרכים. לימודים אלה מלמדים אותם את כל ההיבטים הטכניים של חשמל, אך לא את כישורי הניהול הדרושים על מנת לבצע פרויקט בקנה מידה גדול.

 

אנו גאים להציג את הניסיון הרב שלנו בעולם החשמל. הניסיון שלנו כולל עבודה על פרויקטים של בתי יוקרה, מערכות בית חכם, בנייני מגורים ועוד. אנו מתחייבים לספק את העבודה הטובה ביותר תוך עמידה קפדנית בזמנים ושימוש באנשי המקצוע הטובים ביותר. איתנו תוכלו להיות בטוחים שתשתיות החשמל שלכם בטוחים, עמידים ומתאימים.

אילו עבודות אנו מבצעים?

אנו מבצעים פרויקטים של הנחת תשתיות חשמל לבניינים, משרדים ובתים פרטיים, התקנת מערכות בית חכם, חיווט לוחות חשמל, התקנת מערכת תלת פאזי, התקנת לוחות חשמל ועוד. 

העבודה מתבצעת תוך שקיפות מלאה ושיתוף פעולה מתמיד עם הלקוחות שלנו. הצעת המחיר נחתמת לפני הפרויקט ואנו מתחייבים לעמוד בכל תנאי החוזה כפי שהוסכמו.

קבלן עבודות חשמל עד הבית

זקוקים לשירותי קבלן עבודות חשמל? מעוניינים בפגישת ייעות וקבלת הצעת מחיר ראשונית? אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!

צרו קשר עוד היום לקבלת תיק עבודות, ממליצים, מחיר משוער, קטלוג שירותים, הצעות מחיר לחלקי חילוף במחיר מוזל ועוד.

איקון מנורה - שגיא עבודות חשמל - חשמלאי מוסמך