הגדלת חיבור חשמל

הגדלת חיבור חשמל - עבודה למומחים

אנו מספקים שירותי בדיקת ותיקון תשתיות לקראת הגדלת חיבור חשמל לבית.

השירות שלנו מהיר ומסופק ע"י חשמלאי מוסמך עם ניסיון רב באיתור  וביצוע תיקוני חשמל. בנוסף, אנו מספקים חלקי חילוף במחירים נוחים לכל כיס.

איקון מנורה - שגיא עבודות חשמל - חשמלאי מוסמך

הגדלת חיבור החשמל - למה זה שימושי?

לכל בית יש הספק חשמלי מקסימלי. במרבית הבתים, ההספק הזה עומד על 25 אמפר (5,500 וואט) ומסופק באמצעות חיבור חד פאזי. אולם בתים המחוברים לזרם חד פאזי עלולים לסבול מהפסקות חשמל ועומסים כאשר הם מנסים להשתמש בו זמנית בכמה מכשירי חשמל כבדים (מכונת כביסה, מייבש, דוד, תנור, מקרר, מזגן וכו').

הגדלת חיבור חשמל באמצעות שדרוג חיבור החד-פאזי

ניתן להגדיל את חיבור החשמל באמצעות שדרוג החיבור החד-פאזי מ-25 אמפר ל-40 אמפר. שדרוג זה יאפשר להגדיל את שימוש החשמל בשליש ומיועד לאנשים שחווים הפסקות חשמל ובעיות בעיקר בשעות עומס קיצוניות, כאשר כל מכשירי החשמל הגדולים פועלים בו זמנית. שדרוג החיבור מהיר וקל יותר משדרוג למערכת שונה (התקנת שקעה תלת פאזי) ולכן מומלצת לאנשים שיכולים להסתפק בשדרוג קל בלבד.

כמובן שיש לא מעט בתים עם חיבור חד-פאזי בעוצמה של 40 אמפר. עבור אנשים כאלה, הגדלת חיבור החשמל תיעשה באמצעות מעבר למערכת תלת פאזית.

הגדלת חיבור באמצעות תלת פאזי

הדרך הפשוטה ביותר להגדיל את הזרם הדירוג הנוכחי היא להוסיף מספר חיבורים במקביל – שלושה ליתר דיוק. כדי לחבר את הבית למערכת התלת פאזית תצטרכו לפנות אל חברת החשמל בבקשה לחבר את הבית אל מערכת התלת פאזי. 

תהליך חיבור חשמל לתלת פאזי

בשלב הראשון, תצטרכו להתחיל להכין את הבית לקראת בדיקת חברת החשמל וחיבור הבית למערכת. הכנה זו נעשית באמצעות הזמנת חשמלאי מוסמך עם ניסיון בשדרוג הבית למערכת תלת פאזית. 

החשמלאי יבדוק את טיב החיבור, יבנה תשתיות נדרשות, יתקן את הדרוש תיקון עפ"י הסטנדרטים של חברת החשמל ויכין את לוח החשמל שלכם לקראת שדרוג. לאחר מכן, תוכלו להזמין נציג של חברת חשמל שיבדוק את תשתית החשמל בבית שלכם ע"מ לאשר את תקינות המערכת ולהתקדם עם התקנת המערכת התלת פאזית.

התקנת מערכת להגדלת חיבור חשמל

לאחר שתקבלו את אישור חברת החשמל, ניתן יהיה להתחיל בתהליך ההתקנה. בודק מחברת החשמל יגיע כדי לבדוק את הכל באופן סופי ולחבר את הבית שלכם אל המערכת התלת פאזית. לאחר שהבודק מחבר את הבית שלכם למערכת, קיבולת החשמל בבית שלכם תגדל פי 3.

איקון מנורה - שגיא עבודות חשמל - חשמלאי מוסמך