עבודות חשמל

עבודות חשמל - ההתמחות שלנו

אנו מספקים שירותי עבודות חשמל מכל הסוגים, כולל עבודות תשתית חשמל, אינטרנט וטלפון, ותשתיות מיוחדות למכשירי חשמל גדולים ותאורת גן.

איקון מנורה - שגיא עבודות חשמל - חשמלאי מוסמך

מתכננים עבודת חשמל ותשתית רצינית בבית?

אנחנו שמחים שהגעתם אלינו.

סוגי עבודות החשמל שלנו

חיווט לוחות חשמל

בונים דירה? משפצים? זקוקים לשירותי מומחה לחיווט עבודות חשמל? פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לחיווט לוחות חשמל ותיקון תקלות בלוחות חשמל. אנחנו מספקים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר במחירים ללא תחרות.

עבודות חשמל בלוח חשמל

לוח חשמל הוא כמעין מרכז הבקרה החשמלי של הנכס. הוא השולט על הקשר בין החשמל במבנה לבין תשתיות החשמל של חברת החשמל הארצית, ומבטיח זרימת חשמל בטוחה ומדודה. לוח חשמל תופס תפקיד מרכזי מאוד בתפקוד התקין של רשת החשמל הביתית, ולכן עבודת חיווט לוחות חשמל תמיד תיעשה ע”י מומחה מנוסה בעל הבנה עמוקה בתכנון והתקנת רשתות חשמל.

מי משתמש בשירותי מומחה חיווט לוחות חשמל?

אם גם אתם זקוקים למומחה לחיווט לוחות חשמל, פנו עוד היום לייעוץ טלפוני וקביעת תור

איקון מנורה - שגיא עבודות חשמל - חשמלאי מוסמך

עבודות חשמל – מתי אתם צריכים לקרוא מומחה

במידה והבית שלכם לא נבנה לאחרונה, סביר להניח שמערכת החשמל כבר זקוקה לשדרוג או לתיקון. שדרוג מערכות החשמל הופכות את הבתים בטוחים יותר, חשוב לעמוד בקצב השינויים בתחום ולעבוד עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לחיסכון בחשמל ושמירה על החיים. 

אם אתם סובלים מהפסקות חשמל חוזרות 

נתיך נשרף לכם כל כמה זמן, החשמל קופץ לעיתים קרובות. זה יכול להיות סימן על בעיה שהיא איננה נקודתית אלא רחבה יותר. 

אורות מהבהבים ומעומעמים

האם כאשר המקרר או המזגן דלוקים, תאורות התקרה מעומעמות? מכשירים רבים המונעים על ידי מנוע שואבים זרם רב ויש לחבר אותם במעגלים ייעודיים. אם השימוש במכשירים קטנים יותר במקביל גורמים לבעיות חשמל שקלו לקרוא למומחה עבודות חשמל. 

משתמשים בכבל מאריך עם המון שקעים 

אולי המערכת החשמלית שלך עובדת מעבר לקיבולת. יש צורך בעבודות חשמל של מעגלי חשמל נוספים כדי להחזיר את הסדר והבטיחות. האם מתג או שקע עושים זרם קל? הבעיה יכולה להיות פשוט יותר מדי ביקוש חשמל במעגל, או משהו מסובך ומסוכן הרבה יותר. אם הבית שלך למעלה מעשור, יתכן שהוא כולל חיווט אלומיניום. אם כן, יש לבדוק זאת באופן קבוע.

האם ישנה חלודה 

אם אתם מתחילים להבחין בחלודה או לחות בלוח השירות הראשי של הבית שלך, זה סימן שמשהו משתבש ואתם צריכים לבצע עבודות חשמל. סימנים אלו בלוח מאיימים על חיבורי חיווט העיקריים בפנים, ועלולים להצביע על בעיות דומות בכל מערכת החשמל שלכם. 

זה לא משתפר – רק מזדקן. אם הבית שלכם נבנה לפני יותר מ 25 שנים, ומעולם לא שדרגתם את מערכת החשמל שלכם, ייתכן שאתם גרים עם מערכת חיווט לא רק ישנה אלא גם מסוכנת. למען ביטחון משפחתכם לשלוות הנפש שלכם, יש לחשמלאי לבדוק אותה ובמידת הצורך ולשדרג אותה על פי התקנים המקובלים כיום. 

חשמלאי מומחה לעבודות חשמל בבניה 

בניית בית חדש יכולה להיות מרגשת להפליא. אך קבלנים רבים נוטים לוותר על חשמלאי מומחה לעבודות חשמל בבניה. כולנו מסתמכים מאוד על חשמל ולכן כדאי לעשות קצת תכנון כדי להבטיח שהבית שלכם יהיה בטוח, פונקציונלי ומאורגן בצורה יעילה. להלן חמישה דברים עיקריים בנוגע לחשמל שעליכם לשקול בבניית בית חדש.

תכננו את מיקום השקעים

אמנם אתם חושבים על הריהוט החדרים והיכן תמקמו מכשירי החשמל, אך תחילה עליך לקבוע את מיקום חיווט לוח החשמל ושקעי חשמל וחיווט מכשירי החשמל שלכם. זאת על מנת שנוכל למקם ציוד חשמלי במקומות המתאימים עם חיבור לחשמל. התייעצות עם חשמלאי מוסמך ומנוסה יכולה לעזור לכם להשיג מטרה זו.

אבל אל תחשבו שאתם לא יכולים להיות יצירתיים. לעתים קרובות מדי, אנשים שבונים בתים חדשים מניחים שאין להם שום שליטה היכן ניתן למקם שקעי חשמל ואלמנטים אחרים. חשמלאי טוב ירצה לשמוע את הרעיונות שלכם, ואז יתייעץ איתם כדי למצוא פתרון שיאפשר לשקעי חשמל להתאים לסוג הבית שאתה רוצים לגור בו.

האם אתם זקוקים לעוצמה נוספת

בעידן זה, בו הטכנולוגיה מתקדמת להפליא, מספר אנשים בוחרים שיהיו להם מערכות קולנוע גדולות, כמו גם משרדים ביתיים. אם אתם מתכננים שימוש בהרבה חשמל, חכם לברר מידע נוסף על האפשרויות הקיימות עבור מערכת החשמל בבית. ייתכן שיהיה צורך במערכת חיווט מתקדמת.

תאורה בהתאמה אישית

התאורה שלכם לא צריכים להיות משעממת, אתם יכולים להיות יצירתיים מאוד עם מתגי תאורה. לדוגמא, לוחות בקרה מבוססי LED, או פתרונות דומים, מציעים עיצוב מושך יותר ויזואלי ופונקציונלי יותר. לשם כך השתמשו בחשמלאי שהוא קבלן עבודות חשמל

שאלות ותשובות - עבודות חשמל

 

אם מפסקי לוח החשמל שלכם קופצים לעיתים קרובות, אם אתם חוששים להפעיל מספר מכשירי חשמל בעת ובעונה אחת, כנראה שהספק חיבור החשמל נמוך מדי לצרכים שלכם. במקרה זה כדאי לפנות לחשמלאי שיבצע הגדלת חיבור או החלפת מערכת מחד פאזית לתלת פאזית.

בשלב הראשון חשמלאי מוסמך יכין את תשתית החשמל בבית ואת לוח החשמל לבדיקה של חברת החשמל, בשלב הבא יש להזמין נציג של חברת החשמל שיבדוק ויאשר את תקינות המערכת, לאחר קבלת האישור החשמלאי יחליף את לוח החשמל שלכם לתלת פאזי מה שיגדיל את קיבולת החשמל פי 3.

לוח חשמל אמור לתפקד לתקופה ממוצעת של 25-40 שנה. שימו לב אם ארון החשמל מראה סימנים המאותתים שיש צורך להחליפו: הסימנים הם מראה מפויח או שקוף, קפיצות מתגים, ורחשים מוזרים העולים ממנו.