מחיר הזזת נקודת חשמל

תוכן עניינים

הזזת נקודת חשמל נפוצה בעיקר בזמו שיפוצים או מעברי דירה שאנחנו מבצעים. לפעמים יש להוסיף נקודות חשמל חדשות ולפעמים יש לבצע הזזה של הנקודה הקיימת עקב שהוא אינו מתאים לנו לנוף החדש שאנו מבצעים בחדר. כמה תעלה לנו הזזה? מה מייקר לנו את העבודה של תיקוני החשמל? מה מוזיל אותה?

מתי נעשית ההתקנה?

כאשר אנחנו מבצעים מעבר של דירה או שיפוץ לרוב נרצה להתקין נקודת חשמל, גם במקרים שהנקודות רחוקות ממוצרי החשמל שאנו מעוניינים לחבר אליהן אנחנו נבחר לפעמים לבצע הזזה של נקודת החשמל. כאשר אנחנו מבצעים התקנה של מזגנים חדשים (מיני מרכזיים לדוגמא) גם נבצע התקנה מחודשת של נקודות החשמל.

ממה מושפע מחיר ההזזה של נקודת החשמל?

המחיר מושפע ממספר גורמים מאוד קריטיים כמו סוג התקנת שקע החשמל  (אם מדובר בשקע חשמל רגיל או כח ישיר או בכלל תלת פאזי), מספר נקודות החשמל שאנו מעוניינים להעביר, האם יש לבצע חציבה בקיר וכו’. שקע חשמל רגיל יחזיק במחיר הנמוך ביותר כאשר לעומתו התלת פאזי יכול לעלות אפילו פי 3 או 4 ממחירו של הרגיל, השקע הרגיל יתאים בעיקר למכשירים בעלי צריכה נמוכה והתלת פאזי יתאים יותר למכשירים בעלי צריכה גבוהה כמו מזגנים, כיריים חשמליים וכדומה. אין מה לעשות אבל התקנות עולות כסף ולמרבה המזל אם תרצו להתקין ולהזיז מספר רב של נקודות חשמל ככה המחיר לכל נקודה יהיה נמוך יותר. כאשר אנחנו מתבלטים אן לחצוב בקיר או לא נעשה שיקול ואיזון בין אסתטיקה למחיר – כלומר כמה שיותר אסתטי ככה המחיר גבוה יותר, חיווט חיצוני יעלה פחות מחיווט פנימי.

לכן תזכרו שהמחיר של עבודות חשמל יהיה מושפע ממספר רב של גורמים וינוע ממחיר של 300 שקלים עד למחיר של 2000 שקלים וזה על מספר נקודות בודדות בהתאם לכל עבודה. חשוב להתייעץ עם מומחה שיתן לכם הצעת מחיר מפורטת ויסביר לכם בדיוק ממה מורכב המחיר בכדי שתוכלו לקבל את ההחלטות הנבונות ביותר גם למען הכיס שלכם וגם למען האסתטיות של הבית שלכם.

מחיר הזזת נקודת חשמל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
אולי יעניין אותך גם:
איך מחליפים שקע חשמל
איך מחליפים שקע חשמל

התקנת שקע חשמל חדש יכולה לנבוע מכמה סיבות, ייתכן והוא תקול ואיננו מזרים חשמל או שעשיתם שיפוץ בבית וכעת אתם רוצים להחליף את השקעים שיתאימו

קרא עוד »
מחיר הזזת נקודת חשמל
מחיר הזזת נקודת חשמל

הזזת נקודת חשמל נפוצה בעיקר בזמו שיפוצים או מעברי דירה שאנחנו מבצעים. לפעמים יש להוסיף נקודות חשמל חדשות ולפעמים יש לבצע הזזה של הנקודה הקיימת

קרא עוד »
לוגו שגיא עבודות חשמל

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן