כמה עולה להחליף לוח חשמל?

תוכן עניינים

השימוש היומיומי שלנו בחשמל נראה כבר מובן מאליו. מעטים הם אלו המקדישים לכך מחשבה, וזה נראה לנו טבעי ביותר שכאשר נחבר את הטלוויזיה לחשמל היא תידלק. הודות ללוח חשמל תקין המספק את הסחורה, אנו חיים את חיינו בנוחות ורווחה. אך לעתים קורה שאנו נאלצים להחליף את לוח החשמל עקב בעיות חשמל או סיבות נוספות.

כמה עולה להחליף לוח חשמל?

הדבר הראשון שעלינו לדעת לפני שאנחנו מחליפים את לוח החשמל בבית שלנו הוא האם בכלל אנחנו זקוקים לכך. יש כמה סימנים מקדימים המעידים על הצורך להחליף את לוח החשמל הביתי, ויש לתת על כך את הדעת בטרם אתם ניגשים לכך. לפני שאתם ממהרים להתייעץ עם קבלן עבודות חשמל בכל הקשור לכמה עולה להחליף לוח חשמל, עליכם לדעת מה זה לוח חשמל בכלל ולמה הוא מיועד. 

לוח חשמל הוא תיבת הפלסטיק הנמצאת – ברוב המקרים – מחוץ לבית שלכם וסמוך ליציאה. אותו לוח שאנחנו פותחים בכל פעם שהחשמל “קופץ”. תפקיד לוח החשמל הוא לקשר בין החשמל המגיע מחברת החשמל עד לבית שלכם. לוח החשמל מאפשר לכם לנטר, לשלוט, להפסיק ולווסת את החשמל הביתי באמצעות מפסקים (ובעבר פיוזים).

לאחר שהכרנו את לוח החשמל, תפקידו וייעודו, נוכל ללמוד את הסימנים השונים המעידים על הצורך להחליף את הלוח.

  • האורות שלכם מרצדים.

כאשר האורות בבית שלכם מתחילים להבהב או להיחלש כשאתם מפעילים מכשירי חשמל אחרים, ככל הנראה שמערכת החשמל הביתית שלכם חלשה או ישנה וכדאי לשקול להחליף ולשדרג את לוח החשמל.

  • יש עומס גדול.

ככל שהמשפחה מתרחבת ויותר ויותר מוצרי חשמל נכנסים לבית, נוצר עומס כבד יותר על לוח החשמל. לוח חשמל סטנדרטי אולי היה מצליח לעמוד בעומס הזה, אך כאשר העומס גדל, מתעורר הצורך להחליף את לוח החשמל בהתאם לדרישות הבית.

  • אתם חווים התחשמלויות ספונטניות

אם קורה לכם שאתם מרגישים תחושת התחשמלות קלה כאשר אתם מפעילים מכשירי חשמל בבית או מחברים מכשירים חדשים, הדבר מעיד על בעיות בלוח החשמל וכדאי להתקשר לקבלן עבודות חשמלף לשאול אותו כמה עולה להחליף לוח חשמל ואולי להחליף אותו.

חברת שגיא בלומנפלד – עבודות חשמל בע”מ מספקת מגוון שירותי חשמל מקצועיים ומורכבים למגזר הפרטי והעסקי כבר שנים רבות. שואלים את עצמכם כמה עולה להחליף לוח חשמל? מעוניינים בייעוץ ראשוני, יש לכם שאלה? צרו קשר באמצעות האתר או הטלפון ונחזור אליכם בהקדם.

כמה עולה להחליף לוח חשמל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
אולי יעניין אותך גם:
איך מחליפים שקע חשמל
איך מחליפים שקע חשמל

התקנת שקע חשמל חדש יכולה לנבוע מכמה סיבות, ייתכן והוא תקול ואיננו מזרים חשמל או שעשיתם שיפוץ בבית וכעת אתם רוצים להחליף את השקעים שיתאימו

קרא עוד »
מחיר הזזת נקודת חשמל
מחיר הזזת נקודת חשמל

הזזת נקודת חשמל נפוצה בעיקר בזמו שיפוצים או מעברי דירה שאנחנו מבצעים. לפעמים יש להוסיף נקודות חשמל חדשות ולפעמים יש לבצע הזזה של הנקודה הקיימת

קרא עוד »
לוגו שגיא עבודות חשמל

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן